Blog o prawie

Kredyt gotówkowy na dobrych warunkach

Mar
01

Byłoby dobrze gdybyśmy mieli o wiele lepszy dostęp do kredytów gotówkowych na lepszych warunkach. Niestety mimo dobrze skonstruowanych reklam w rzeczywistości okazuje się, że to wszystko wygląda o wiele gorzej. Niby RRSO w skali roku wynosi kilka procent, ale jak się zliczy wszystkie koszty to się okazuje, że nie jest to taka mała kwota.

Nie zawsze w reklamie jesteśmy w stanie przeczytać ile wynosi prowizja. Może się okazać, że jedna czwarta tej kwoty to właśnie prowizja i że dostaniemy o wiele mniej pieniędzy niż zakładaliśmy. Oczywiście całość trzeba będzie spłacać. Czy nam się to opłaca? Bywa z tym bardzo różnie, dlatego trzeba dobrze się zastanowić nad tym, który kredyt gotówkowy jest w stanie dać nam najlepsze warunki. Chcemy przecież pożyczyć pieniądze, ale chcemy również jak najmniej na tym stracić.

Czy to możliwe?

Tak jest to możliwe pod warunkiem, że korzystamy z pomocy doradcy finansowego. To osoba, która może w kilkanaście minut przeliczyć wszystkie dostępne kredyty, jakie są w naszych bankach. Nam zajęłoby to godziny i nie zawsze otrzymalibyśmy wszystkie dane odnośnie kredytów. Taki specjalista zna się na tym o wiele lepiej, dlatego jeśli wybierzemy właśnie jego to na pewno na tym zyskamy. Powie nam, który kredyt jest korzystniejszy, a które banki trzeba będzie omijać. Trzeba tylko polegać na kimś, kto ma bardzo duże doświadczenie i dojście do największych banków w Polsce. Wtedy wiemy, że trafiliśmy pod właściwy adres i że na pewno otrzymamy usługi na bardzo wysokim poziomie.

To dla nas jest najważniejsze i na to musimy patrzeć. Prawdziwego specjalistę, jeśli chodzi o finanse, który działa na terenie Krakowa znajdziemy na stronie www.strzylak.pl. Nawet, jeśli mieszkamy daleko od tego doradcy finansowego to warto poświecić swój czas i się do niego wybrać. Wiele na tym zyskamy, bo ten człowiek zna się bardzo dobrze na kredytach gotówkowych. Z pomocą kogoś tak profesjonalnego na pewno znajdziemy kredyt gotówkowy, który spełni wszystkie nasze wymagania.

Biznes Możliwość komentowania Kredyt gotówkowy na dobrych warunkach została wyłączona

Comments

Comments are closed.